SEC-ALARM logo
503 111 105

ZAMKI CENTRALNE

Centralny zamek skutecznie wypiera zastosowanie normalnego kluczyka.

Oczywistym stało się, że kierowca otwiera swoje drzwi i wszyscy pasażerowie wsiadają do pojazdu. Jednak centralny zamek jeszcze kilka lat temu posiadały jedynie auta z wyższej półki, reszta kierowców musiała każde drzwi otwierać osobno.

Dziś sterownik centralnego zamka jest często na liście wyposażenia standardowego większości aut.

Dla naszej wygody najczęściej obsługujemy centralny zamek na pilota, którym kierowca otwiera i zamyka wszystkie drzwi, a także bagażnik, szyberdach, czy wlew paliwa.
Jeśli zaś samochód ma elektrycznie sterowane szyby, zamknięcie pojazdu spowoduje, że podnośnik szyb automatycznie domknie szyby.
Ponadto, posiadając pilot do centralnego zamka, możemy go użyć również do sterowania drzwiami garażowymi, bądź brama wjazdową.

Centralne zamki to jednak oprócz komfortu użytkowania także rodzaj zabezpieczenia samochodu.
Nie musimy już pamiętać o zamknięciu każdych drzwi z osobna, bowiem za naciśnięciem przycisku pilota, sterownik zamka centralnego uruchamia siłownik do drzwi i podnośnik szyb ryglując wszystko automatycznie.

Jeśli więc chcesz zamontować zamek centralny w swoim aucie, potrzebujesz sterownik, pilota, siłowniki do drzwi, czy podnośniki szyb i masz wątpliwości, które akcesoria wybrać – skontaktuj się z nami.

Oferujemy zamki samochodowe i wszelkie niezbędne akcesoria. Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązania!


Mamy doświadczenie w obsłudze dużych flot.

zamki centralne